Kerkoj ksi kamere si ne foto kamer me kaseta 6 mm

Shitet nga: Valdet Hoti 30 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Kerkoj ksi kamere si ne foto kamer me kaseta 6 mm veq qe punon per me shum na kontaktoni ne Tel +37744603685 viber whatsapp ose ne fb Valdet Hoti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim