Nikon

Shitet nga: doni 22 Jan 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Video kamera
shes Nikonin urgjent !
N gjendje t rregullt dhe i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim