Alarm sigurie kamera vezhguse

Shitet nga: ilir 08 Dhj 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook ilir Regja.
Servisim brenda 24 orve 24 /7

KAMERA vezhguse _IP dhe Analogper fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofonI

INVERTOR per kamera etj


Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektitMalishev Kosovë

viber + 377 44-476-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim