Kamera dhe alarma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: leoni 26 Shk 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejm montimin dhe shitjen e alarmit satell kamerave saturn me garancjon 2 vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim