Kamera vezhguse

Shitet nga: Elektrika install 27 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa foto nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Posedojm Kamera vezhgimi IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit

Viber + 377 - 44 - 476 - 104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim