Dy numra te nejt ipko dhe vala

Shitet nga: milot 18 Mar 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
044 567 545
049 567 545
qmimi me marrveshe mundeni me nathirr ne cilin do numer ipko vala
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim