Iphon 4

Shitet nga: ceni 12 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Klinë
shes iphone 4 urgjent qmimi 120 te interesuarit mund te me kontaktojn
ipko
+38649588918
dhe viber
+38649588918
ndrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim