Iphone 4S Shitet

Shitet nga: Privat. 15 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Klinë
Iphone 4s ne gjendje te rregullt dhe shum pak i perdorun
Nuk ka as ni Grith shum i ruajtun
Vjen me te gjitha pjeset shtes per iphone 4s
Boj Ndrrim
Kontakti : 049395478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim