Iphone 4s 16gb full unlock

Shitet nga: Iphone 23 Shk 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Klinë
Iphone 4s me 16gb memorie dhe full unlock ,pranon te gjitha kartelat .
shum i rujtun me folia (mbrojtese) para dhe mrapa dhe me gjithqka ne rregull . Ka verzion te ri 8.1.2 .
verejtje:te fotoja mrapa e iphone-it hija i ka ra aty posht se sosht i grritht kerkun
whatsapp dhe viber : +38649120431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim