Samsung

Shitet nga: Denis 01 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Klinë
Shes Samsung esht shum I mir dhe punon shum Mir I ardhur nga gjermania ka facebook dhe Twitter etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim