Sony Xperia V

Shitet nga: Sony Xperia V 19 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shes Sony Xperia V eshte Pothuajse ne gjendje te mire . Tel-it nuk i hin Uji , Ka wifi , mund te downloadosh :Skype,Tango,Facebook,viber,Whatsapp, etj etj , PO ashtu mund te downloadosh app apo lojra te cilat nuk i ka Play store Si p.sh subway surf , temple run , e app-sa te tjere .
.
Telefonin une e shes per shkak se ma kan pru prej jashtit 1 LG ma te mir ateher jam te shitt pak ma urgjent se m'vyn paret
.
.
Mund te boj nderrim me ndonje tel tjeter qe mund te m'pelqeje ose mund te jete me qmim te njejte me telin qe po e shes !!!
.
Per ma shume info kontaktoni ne numrin:
045 416 419.qe te merrni me shume informacine rreth tel-it !
E kam Lan lire vetem se e ka baterin me defekt se per 190 e kisha lan qe kqyrni e vertetoni se sa lire e kam lan prej qmimit tvertet se bon teli qe Beni copy linkin e me poshtem dhe beni paste ne google Flm
.
.
http://www.ebay.com/itm/New-Sony-XPERIA-V-LT25i-Dual-Core-13MP-4-3-FACTORY-UNLOCKED-8GB-Black-Phone-/261248822230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim