iPhone 5

Shitet nga: AD 15 Pri 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Klinë
Shes iPhone 5 16 GB.

Gjithqka esht ne rregull. Telefonat punojn pa problem.

I kam 4 x 16 GB ne ngjyren e zeze dhe te bardhe.
Nese deshiron foto lajmrohu.
Lajmrohu me email dhe dot pergjigjem.

Pershendetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim