2 GOMA M+S 275/45/20

Shitet nga: Niki 23 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER 049 182 534
2 GOMA M+S 275/45/20
qmimi per 2 copa 20€ (10€ copa)
tag: Goma Guma fellne bandasha bandazhe fellga vetura makina audi bmw audi q7 bmw x5 mercedes ml Porsche Cayenne bmw x3 audi q5 audi a6 audi a8 bmw 530 bmw 730 bmw 520 bmw 525 bmw 550 bmw 320 bmw 318 bmw 330 seat golf polo mini cooper banesa shtepija celular telefona telefon vetur veturë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim