2 goma 12 tshe

Shitet nga: Agron 03 Jan 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma 12-tshe viber +37744627550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim