2 goma dimri 275/45/20

Shitet nga: nikson 13 Dhj 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 goma dimri te perdorura 275/45/20
qmimi 50€ 2 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim