4 Goma te VERES 275/45/19

Shitet nga: -- 21 Dhj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER 049 182 534
shiten 4 goma te perdorura te veres
qmimi per 4 copa 25€goma guma fellne audi bmw mercedes opel vw fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim