4 goma te dimrit 275/40/20

Shitet nga: -- 21 Dhj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER 049 182 534

qmimi per 4 copa komplet 20€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim