Alumin fellne

Shitet nga: Arlind 23 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alumin Fellne te x5 te ardhura nga Zvicrra Jan me goma M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim