Bandash per Golf 4 14coll 5 bulona

Shitet nga: ylli 13 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasht per golf 4 jan 14 me 5 bulona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim