Bandash te gomave per vetur

Shitet nga: Morina 20 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te gomave te vetures Audi 80 185-15 . Jane te ruajtura mjafte mire siq mund te shihen edhe ne foto. Per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr. e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim