Bandash te hekurit per RENAULT jane me 5 bira

Shitet nga: Riton 11 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te hekurit per RENAULT jane me rrotkapne jane Te rujtune shum
DIMENZIONET jane 7×17 col jane me 5 bira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim