Bandash te thjesht per bmw 15-sh dy copa

Shitet nga: Bmw 09 Jan 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te thjesht pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim