Bandazhe

Shitet nga: Xhafer 30 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane 16 dhe 18.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim