Bej Alufelget me Krom vetem rrethin

Shitet nga: Artoni 12 Jan 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bej riparimin e alufelgeve si dhe servisimin e tyre,po ashtu ne veqanti bej edhe kromimin e felgeve,pra i bej alufelget me krom per qmim shume te volitshem,poashtu kemi edhe dekor per auto makina si:navllak-mbulojsa,tepi per krejt llojet e makinave,vollana sportiv,fshisa per pastrimin e gjamit,shtopa,drita ksenon,biksenon,kemi sheja te ndryshme tatuazhe, kemi pasqyre per shumicen e makinave,kemi sheja qe vendosen mbi aub si:merc,audi,w,opell,antena dekoruse,elektronike,mbshtjells vollani,sfirena,kompresor per fryrjen e gomave,sajll-konop per terheqje te makinave,folije me te gjitha llojet e perqindjeve,gjithashtu kemi edhe goma gjysem te bajtura,bejm ballansimin kompjuterik,si dhe riparimin e alofelgave drejtimin,saldimin,kromimin vetem rrethin e fellnes ndodhem ne Kliné ne lagjen Arberia apo Perlina perball restorant Galateos.. Ju mirepres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim