FELLNE 15 -89

Shitet nga: xxxxx 03 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet
te sapo ardhur nga sllovenia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim