FELLNE 16 BORBETI ndrrim

Shitet nga: fellne 03 Jan 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

207 EUR   230 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ktu ne foto jan me goma te veres195/45/16 shes ose baj ndrrim me fellne mat vogla nr 15 ose 14 normal nese me pelqejn bojn per golf 1.2.3 opel seat fijat qa jan me 4 shrafa per info ntel .... Fellnet jan npeje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim