FELLNE me goma PER VW-QMIMI 130 EURO

Shitet nga: TONI 06 Sht 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet tmira nuk dridhin
PER ME SHUM INFO,
044466023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim