FellGa

Shitet nga: Vali 08 Jan 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felga 16 per golf 4 qysh shihen foto jon edhe live
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim