Fellga Borbeto 15

Shitet nga: Edoni 20 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgat borbeto 15 me Goma te Veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim