Fellge te BMW

Shitet nga: Egzon 22 Gsh 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellge te bmw me gjith goma te ardhura nga zvicrra modeli 2013 fellget jan 205 / 55 / R 16 . Gomat jan premium continental qe nuk shperthehen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim