Fellna 15 coll

Shitet nga: Selman 10 Pri 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh fellnat 15 coll te ardhura nga austria te balancuar dhe me Goma shumm te mira
Per info Nr.telefonit : 049-497-041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim