Fellna me goma

Shitet nga: dardan 25 Tet 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnat me goma 205/60/R13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim