Fellne , Seat leon, Golf 4 , Bora

Shitet nga: fellne 22 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma te veres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim