Fellne

Shitet nga: idriz 15 Jan 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim