Fellne

Shitet nga: mici 02 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   170 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne te mira me 4 bulona jan profil 15she jan te hishme .arsyja e shitjes jan te mdhaja per kerr temin .baj ndrrim me fellne ma te vogla .shiten 100euro mund te thirrni dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim