Fellne 15 me goma qmimi volitshem

Shitet nga: albi 07 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 jan me goma fllnet jan te mira na kontaktoni 044843712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim