Fellne 15 me 4 bulona

Shitet nga: ylli 13 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 me 4 bulona jan te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim