Fellne 15 per mitsubishi

Shitet nga: Xxxxxxxx 08 Pri 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 15 shien pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim