Fellne 15

Shitet nga: ... 01 Maj 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 me 4 vrima per golf 3 golf 2 past 2-3 apel astra etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim