Fellne 15

Shitet nga: ////////// 16 Shk 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 nuk jan te demtuara dhe nuk jan te shtramuara kater gumat e para ika te veres dhe dy guma tjera jan te dimrit pera shum..... 044905690 & 049182545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim