Fellne 17 coll ndrrim me 16tsha

Shitet nga: ???? 05 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 coll per gollf 4 fellnet jan shumte mira jan te rutne nuk jan te lakune as kurgja me garancjon i jam ndrrim i munshem me fellne 16 .fellnet 17 jan pa guma per ma shum ne tel viber 049606587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim