Fellne 17 coll per golf 4

Shitet nga: Golfi 02 Maj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 coll jan shum te rujtme nuk jan te demtuara per me shum muni me fol ne tel 049606587.. Baj ndrrum me fellne 16 vetem te golfit 4 nese jan te rujtme .mos me kan tedemtume e kshtu me radh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim