Fellne 17

Shitet nga: gjok 12 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 17 me gjith guma ose ndrrim i munshem me fellne 16 te interesuarit
te me kontaktoi ne nr e telefonit
049522910
gumat jan te mira edhe fellnet jan shum te ruitura perfekte..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim