Fellne 17

Shitet nga: Xeni 27 Tet 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te ardhura prej zvicrre gumat te reja te veres 225 45 17 ne Audi jon kan te muntume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim