Fellne 17coll per GOLF 4 5 6 BMW AUDI

Shitet nga: elion 24 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 coll te ardhura nga zvicrra me goma fellnet nuk jan te perdorura ne kosove bejn per GOLF 4 5 6 BMW AUDI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim