Fellne 18

Shitet nga: Zotri Fellne 12 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18" bejn per Mercedes Audi etj... jan ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim