Fellne 18

Shitet nga: nikson 30 Nën 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 me goma te veres te parat 225/40/18 te mramat ma te gjana 245/35/18 shiten dhe nderrohen me fellne 17.. 049182534 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim