Fellne 18

Shitet nga: Rajmond 07 Shk 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Golf 4, Audi A3, Bora.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim