Fellne 245 .40 18 col

Shitet nga: Morina 06 Shk 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
245 .40 18 col
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim