Fellne BBS 16 per audi ose ford

Shitet nga: pajtim 28 Maj 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   170 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 16 BBS me goma 80% te mira me kater shrafa bajn per audi80 ford fokus etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim